ADA Kołobrzeg

ADA Kołobrzeg


Preis bis 35 zł

Adresse: Brylantowa 11
Stadt: Kołobrzeg, 78-100
Zachodniopomorskie, Ostsee (Westen)

9435... Telefonnummer

Beschreibung


Wir akzeptieren Haustiere: Aktualna książeczka szczepień, pościel,kaganiec to warunek pobytu np. pieska.

Villa ADA - Western Kolobrzeg, gehärtet individuellen Zugang zum Meer
von Wohn-Villen (ca. 15 min.) breiten Strand und super sauberes Wasser dank seiner Lage an der westlichen Seite des Hafens. Alle Sehenswürdigkeiten - Kreuzfahrten, Angeln, Kajak, Boot, Ausritte, extreme Fahrten (Tank, Amphibien, zu bekämpfen Auto) Hospital, Notaufnahme, Behandlungen. Apartments 2 und 3 - Personal (.... Anhänge Kuchen Laz Eis RTV Wasserkocher, Geschirr, Fenster, etc.) Zimmer 2, 3 und 4 - Ro mit Bad und voll ausgestattetes Business.
Preis ab 70 zł bis 200 zł / db / ap
Das ganze Jahr über Aktivitäten. Besonders empfehlen wir eine preiswerte und gesunde Rest Herbst - Winter.
Willkommen.
Www. adakolobrzeg. com willaada777 @ yahoo. com tel / fax +48 94 351 7776
...

For more information - visit our website

Preise


Opis pokoi

Zimmer nr 1 (powierzchnia 18m2) kondygnacja parterowa, wejście z zewnątrz i wewnątrz budynku, mit Badezimmer (w c, umywalka, natrysk). W pokoju: kanapotapczan (2-personen) i tapczan 1-personen, szafa odzieżowa, stolik, 2 taborety, pufa, szafka-komoda z półkami i szufladami, lodówka, naczynia (talerze, kubki, sztućce), czajnik elektryczny, radio, telewizor, półki wiszące.
Cena całodobowa za pokój w zależności bis pory roku bis 75 -120 zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.


Zimmer nr 2 (powierzchnia 34m2) bis ogrodu, mit Badezimmer (w c , umywalka, kabina z prysznicem), kondygnacja parterowa, 2 pomieszczenia po 2 miejsca zu spania (tapczany hotelowe) z możliwością dogodnego ustawienia ( razem w tzw. łóżko małżeńskie lub pojedyńczo). W jednym pomieszczeniu ( oprócz miejsc zu spania) szafa odzieżowa, dwa nocne stoliki z lampkami, radio, w drugim stolik z telewizorem, wisząca półka z naczyniami(talerze, sztućce, kubki), stolik, dwa krzesła, lodówka, czajnik elektryczny.
Cena całodobowa za pokój w zależności bis pory roku bis 130-190 zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.


Zimmer nr 3 (powierzchnia 22m2) bis ulicy, kondygnacja parterowa mit Badezimmer (w c, umywalka, kabina z prysznicem), kuchnią (szafka zlewozmywakowa ze zlewozmywakiem dwukomorowym, szafka z szufladkami, szafki wiszące z naczyniami, kuchnia 4-palnikowa gazowa z okapem, czajnik elektryczny, lodówka z zamrażarką, stół, 2 ławy zu siedzenia, taboret i radio), sypialnia z dwoma tapczanami hotelowymi, dwuosobową sofą, pufą, szafą odzieżową, telewizorem i półkami wiszącymi.
Cena całodobowa za pokój w zależności bis pory roku bis 95 - 150zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.


Zimmer nr 4 (powierzchnia 18m2) na I piętrze mit Badezimmer (w c, umywalka, kabina prysznicowa). W pokoju kanapotapczan (2-personen) i tapczan 1-personen, szafa odzieżowa, stół , 2 krzesła, szafka z półkami, naczynia (talerze, kubki, sztućce), lodówka, czajnik elektryczny, radio, telewizor, półki wiszące.
Cena całodobowa za pokój w zależności bis pory roku bis 75 - 120zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.

Zimmer nr 5 (powierzchnia 26m2) I piętro, bis ogrodu, z balkonem. Przedpokój z wieszakiem, łazienka (w c, umywalka, brodzik z natryskiem), 2 pomieszczenia z niezależnym wejściem z przedpokoju. W jednym pomieszczeniu 2 tapczany hotelowe z możliwością dowolnego ustawienia ( razem lub oddzielnie), 2 stoliki nocne z lampkami, szafa odzieżowa, 2 pufy, wyjście na balkon. Drugie pomieszczenie: kanapotapczan (2-personen), stół, 2 krzesła, lodówka, czajnik elektryczny, półka z naczyniami(talerze, sztućce, kubki), półka wisząca, wyjście na balkon. Na balkonie stolik i krzesła ogrodowe.
Cena całodobowa za pokój w zależności bis pory roku bis 130 – 190 zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.

Zimmer nr 6 (powierzchnia 28,5m2) I piętro bis ulicy z balkonem, łazienką (umywalka, kabina prysznicowa), toaletą (w c, umywalka), przedpokój (wieszak, lodówka) i 2 pomieszczenia wyposażone ( każde) w szafę odzieżową, czajnik elektryczny, naczynia (talerze, sztućce, kubki), półki wiszące, radio, telewizor. Jedno z pomieszczeń wyposażone jest w kanapotapczan (2-personen) i tapczan 1-personen, stolik i 2 pufy. W drugim pomieszczeniu są 2 tapczany hotelowe ustawione razem(możliwość rozdzielenia), szafki nocne z lampkami, stół i 2 taborety. Z obu pokoi wyjście na balkon ze stolikiem i 2 ławkami. Każdy z pokoi może być wynajmowany jako dwuosobowy w cenie 70 – 100 zł/dobę
Cena całodobowa za całość w zależności bis pory roku bis 135 - 195 zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00 w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.

Apartment-studio (powierzchnia 34m2) z aneksem kuchennym (lodówka, szafki, kuchenka elektryczna , zlewozmywak , naczynia i sztućce) II piętro, mit Badezimmer ( umywalka, w c. wanna, natrysk, suszarka, waga i ręczniki) i tarasem bis ogrodu. W pokoju w części sypialnej dwa razem ustawione łóżka z szafkami nocnymi obok łóżek, lampki nocne oraz trzydrzwiowa szafa odzieżowa. Miejscem zu odpoczynku jest sofa, dwa wygodne fotele, stolik i komoda z telewizorem.
Cena całodobowa za apartament w zależności bis pory roku bis 150 - 220 zł. Doba hotelowa trwa bis 14/00
w dniu przyjazdu zu 10/00 w dniu wyjazdu. W pokojach nie palimy papierosów, jest wyznaczone miejsce na zewnątrz obiektu. Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia śniadania z dostarczeniem zu pokoju w cenie 10 zł/os.
Wieviel 1-personen Zimmer: 2
Preis für 1-personen Zimmer: 50

Wieviel 2-personen Zimmer: 5
Preis für 2-personen Zimmer: 70

Wieviel 3-personen Zimmer: 2
Preis für 3-personen Zimmer: 90

Wieviel 4-personen Zimmer: 1
Preis für 4-personen Zimmer: 120

Position auf der KarteAnfrage


Name
Ankunft
Abreise

Wieviel Personen
Telefon
E-mail
E-mail Wiederholung
Bemerkungen
Code:My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2021
Mehr als 20 000 Angebote Unterkunft auf einer Website aufgeführt! Wir laden Sie ein, unsere Website zu betreten, weil es eingeschaltet ist, können Sie eine Unterkunft in nahezu jeder Ecke unseres schönen Landes zu finden. Wir können sicher sein, dass wir etwas für jedermann geeignet finden. Die Suchmaschine, die Sie verwenden, können wir leicht finden Sie die Unterkunft, die Ihren finanziellen Anforderungen entspricht.