Osada Swory Domki w Lesie

Osada Swory Domki w Lesie


Preis bis 50 zł

Adresse: Karsińska 8
Stadt: Małe Swornegacie, 89-608
Pomorskie

5239... Telefonnummer

Beschreibung


Wir akzeptieren Haustiere: Akceptujemy zwierzęta domowe

Es tut uns leid, aber wir haben keine Beschreibung auf Deustch.

Video


Preise


W Osadzie Swory możecie wybierać spośród czterech typów domków, a w każdym z nich znajdziecie, ciszę, spokój i wygodę, szum lasu i widok na jezioro. Dzięki dużej przestrzeni i leśnemu terenowi każdy z domków stoi w oddaleniu bis następnego, co zapewnia dyskrecję i swobodę wszystkim wypoczywającym. Posiadamy:

- Domki typu BRDA LUX - całkowicie nowa jakość wypoczynku dla Ciebie i Twoich najbliższych. Odnowione i na nowo wyposażone, przy zachowaniu naturalnych drewnianych elementów konstrukcji, stanowią idealną enklawę ciszy i spokoju aż dla 6 osób. Posiadamy 13 domków tego typu w cenie już od:

- sezon niski - bis 260 zł/dobę
- sezon średni - bis 455 zł/dobę
- sezon wysoki - bis 495 zł/dobę ze Frühstückm

- Domek typu BRDA - uroczy strzelisty dach, pachnące drewnem ściany i miejsce dla całej, nawet licznej, rodziny lub grupy przyjaciół to największe atuty wolnostojącego domku typu Brda. Możesz relaksować się w ciszy i oddaleniu bis innych, leżąc na leżaku na własnym tarasie, a z okien na piętrze zajrzeć w korony drzew. Posiadamy 1 domek tego typu w cenie już od:

- sezon niski - bis 185 zł/dobę
- sezon średni - bis 310 zł/dobę
- sezon wysoki - bis 350 zł/dobę ze Frühstückm

- Domki typu B1 - domki typu B1 są przytulne, a jednocześnie przestronne i pełne światła. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dwójką dzieci lub niewielkiej grupy przyjaciół. Dzięki tarasowi i idealnemu wkomponowaniu domków w przestrzeń lasu, znajdziecie tu wytchnienie bis codziennego zgiełku. Posiadamy 3 domki tego typu w cenie już od:

- sezon niski - bis 170 zł/dobę
- sezon średni - bis 210 zł/dobę
- sezon wysoki - bis 250 zł/dobę ze Frühstückm

- Domki typu Karsin - domki typu Karsin to wspaniały wybór dla nieco wygodnickich poszukiwaczy przygód i aktywnego wypoczynku. Domek stanie się Waszą przystanią i oazą spokoju po całodziennych leśnych wyprawach i wodnych szaleństwach. Posiadamy 7 domków tego typu w cenie już od:

- sezon niski - bis 100 zł/dobę
- sezon średni - bis 120 zł/dobę
- sezon wysoki - bis 160 zł/dobę ze Frühstückm

Szczegółowy cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Position auf der KarteAnfrage


Name
Ankunft
Abreise

Wieviel Personen
Telefon
E-mail
E-mail Wiederholung
Bemerkungen
Code:My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2021
Mehr als 20 000 Angebote Unterkunft auf einer Website aufgeführt! Wir laden Sie ein, unsere Website zu betreten, weil es eingeschaltet ist, können Sie eine Unterkunft in nahezu jeder Ecke unseres schönen Landes zu finden. Wir können sicher sein, dass wir etwas für jedermann geeignet finden. Die Suchmaschine, die Sie verwenden, können wir leicht finden Sie die Unterkunft, die Ihren finanziellen Anforderungen entspricht.